Lotr2008

Myslíte si o sobě, že jste dobří lidé?

Já si to o sobě celkem myslím, i když kolikrát se nějak zachovám, třeba pro nějakou prkotinu uhodím vnoučka a pak si říkám, že to nemuselo být, že jsem se měl ovládnout a pustit to k vodě. To pak o sobě mám pochybnosti, jestli jsem dobrý člověk.

Nejlepší odpověď
led

čo si myslím ja, je môj pohľad, ale viem ja, vieme my, viete vy, nakoľko sa líši realita voči nášmu vlastnému pohľadu na seba?
Sme dostatočne kritickí voči sebe?
Priznáme si svoje chyby?

Další odpovědi
Rokio

Nemyslím si, že jsem dobrý člověk, ale já to dokonce vím.

Mám práci, nekouřím, nepiju, neberu drogy, negamblím, neběhám za ženskými, nikdy jsem neplatil ani pokutu atd.

cappuccino

Rika se, ze kdyz zachranis lidsky zivot, zachranil jsi svet! Mne uz se to podarilo minimalne ve 2 pripadech. Hodne se angazuji v oblasti charity, a to pomoci konkretnim osobam. Nevim, jestli jsem dobry clovek, ostatni se na me divaji jako na blazna. Asi se to v dnesni dobe moc nenosi.
Muj byvaly sef marketingu o me prohlasil, ze jsem prilis dobra pro tento svet a nedlouho potom pouzil me napady a dostal za ne tucnou odmenu:)
Takze: pro dobrotu na zebrotu, ale cloveka tezko zmenis!

Dvorní šašek

To musí říct lidé, nikoliv já. Snažím se jím být.

zjentek

Jé no já když koukal na Podfuck tak mně tam kruťák připomínal jednu děsnou sviňi. Mě.

Filip84

Nemysli si nic, protože myslet znamená houby vědět.

Postav závěr na objektivních skutečnostech: kolika lidem jsi (skutečně, objektivně) pomohl? Kolika lidem jsi zachránil život, zdraví (nehody, ležící osoba na ulici …)? Kolika opuštěným zvířatům jsi pomohl? Cos udělal pro to, aby, například, životní prostředí bylo lepší, alespoň o trošku?

Myslím, že na to se není potřebné ptát, ani nad tím „myslet“. 🙂