brigádník01

Myslíte, že můžu jít do McDonaldu jenom na 3 týdny na brigádu?

Děkuji všem za rady.

Odpovědi
Rokio

To se ti nic nestane, když si zkusíš poctivou fyzickou práci. Navíc získáš nějaké peníze.

Pokud ale opravdu chceš skončit, zeptej se na podmínky svého vedoucího, případně personalisty.

Určitě jim ale radost neuděláš a pravděpodobně už ti nebudou chtít ani znova zaměstnat další rok, pokud tohle uděláš.

Pepa25

Po dohodě je možné cokoliv, sám ale vzít a „hned odejít“ nemůžeš. Takže to prober doma, případně zítra se šéfem. Možná si to sedne, také jsem měl brigádu dohozenou otcem, která nebyla nic moc, ale pak se to dalo (ale také jsem tahal šofny na katru, což jsem nedával a musel to skončit dřív).

elkon

Fyzická práce ještě nikomu neublížila. Nebuď padavka. Stejně tak vstávání ve čtyři není žádný problém. Zdá se, že právě kvůli takovým jako jsi ty, je škoda, že zrušili povinnou vojnu. Tam by tě „vycepovali“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Možnost editace otázek je pro jejich případné doplnění, nebo opravu chyb. Takhle změnit otázku je neslušné. Děláš tím voly z lidí co se Ti snažili odpovědět – teď jsou jejich odpovědi z velké části zcela mimo mísu.

Schluker

No vida, jak se nam otazka od zakladu zmenila :)