Monyszek

Můžu si vyměnit obvaz?

Dnes jsem prodělala plastiku nehtového lůžka, doktor mi sice řekl, že to mám nechat být, nesahat na to a kdyby se vyskytly nějaké komplikace, mám prý jet na pohotovost o víkendu, než půjdu v pondělí na kontrolu. Jenže mi obvaz prosákl po zákroku krví a nevím, jestli si ho můžu vyměnit (nějak se mi moc nezamlouvá mít ho celý víkend od krve)?

Nejlepší odpověď
Drap

Když doktor řekl nesahat, tak nesahat.

Další odpovědi
anonym

Klidně si obvaz vyměň a přece ti radil, kdyby nastaly komplikace máš jet na pohotovost.