Meme Lord

Můžu se zeptat jestli je normální když se holím už od třinácti?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Od kterého roku, 1913, 2013

Po úpravě otázky můžu odpovědět, že je to normální, ale v případě, že ti rostou vousy, nikoliv chmýří.

Další odpovědi
agentpv

Zažil jsem na táboře holky co se holily od 12ti – nohy a taky mezi nima. Znal jsem kluka co měl v 15 plnovous jak starý chlap. Takže pokud jde o vousy tak jsi spíš vyjímky. Pokud se holíš jinde – je to asi moderní, ale za mého dětství jsme se chlupama spíš chlubili.

df

Hufnagl: ty už jsi jak troll Edison. Co tady taháš nějaké letopočty?