mužu se pochlubit?

Byla jsem na Mistrovstvi Světa v Německu! =)
Na skejtu))
z holek od 11–15.Mam 4× 1.misto:))
(vubec se mi nechtelo vracet bylo to krásný)
Stuttgart je nádherný město =)
radim všem se tam kouknout,)
Doplňuji:
Budou i fotky)
možna i videa)
jinak kdo netuši o slovu „slalom“ tak tady je video http://www.you­tube.com/watch?v=7OM5ZsN­MYpk …Jinak moc dekuji:)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jsi dobrá zasloužíš gratulaci. Hlavně u toho vydrž i až ti bude víc…
Doplňuji:
Tak jsem zhlédla video a nenecházím dost slov obdivu. Jestli můžeš, až budeš mít svoje video, dej ho sem taky, snad nám to kritici odpustí 🙂. To je úžasný.

Další odpovědi
anonym

Velmi a upřímně gratuluji. 🙂 A hlavně neusnout na vavřínech nebo se nenechat zviklat případnou prohrou. Jen tak dál.

aramah

Šikovná gratuluji…

Alesh

No bezva, a kde se o tom dočtu víc? Nějaká videa apod.? Rád bych se poučil, o co jde konkrétně.

quentos

tož to gratuluju. Kolik jich v té kategorii bylo?

mosoj

Děkuji za instruktáž a gratuluji.
Cením si všech co něco umí nebo dokázali !!!!!!!!
A´t se Ti daří dál !!! To není chlubení to je hrdost.

pavluš

Super,gratuluji a fandím všem,i těm ostatním,kteří se něčemu věnují a pak slaví úspěchy,nebo to dělají jen pro radost.
Doplňuji:
TO ŘÍKÁM,KDO UMÍ TEN UMÍ… já jen č…

Damiana

Tak to ti také gratuluji. 🙂

venkovan

Je vidět, že jsi šikovné děvče a nebojíš se námahy, cvičení apod. Pro srovnání je zde i odpověď Monči " co my s tím".
Řekl bych, že ti skutečně od srdce většina z nás přeje, aby to ten elán vydržel.
PS: minimálně (když nebudou medaile) budeš mít hezkou a pružnou postavu, zvykneš si na to, že pro úspěch je třeba i něco udělat, což se v běžném životě mnohokrát vyplatí a vrátí. A to je možná to nejlepší vítezství každého sportu.

Monča.R.E.T.

a co my s tím?jinak ses měla nu

david22

Skoro se mi tomu nechce věřit…že bys byla fakt tak dobrá ?

Michal Kole

Taky gratuluji, zkus jezdit na skate pod vodou v 3 až 5 m hloubce.

manon

Hezký úspěch. Přidávám další gratulaci :)

tom004

Též gratuluji a přeji Ti aby mnoho dalších úspěchů.

annas

Gratuluji k úspěchu. Jen tak dál, poznávej nejen další města.

anonym

Urcite se muzes pochlubit . Je cim. Moc pekne. !
A dekuji za typ . Mozna se do toho Stuttgartu take nekdy podivam. 🙂

  • iv-