Drap

Jak znáte významné ženy v českých dějinách ? /test/

http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/grafika/2011/07/2­1/zeny-v-ceskych-dejinach/
Doplňuji:
Měl jsem deset správných. Bohužel dost často jsem také jen hádal

Nejlepší odpověď
redy

11/12
Gratulujeme,máte výborné znalosti,no a že se můžu klidně pochlubit.
TAK SE TEDA CHLUBíM :))

Další odpovědi
quentos

7/12. „Hodně jste toho znali, ale k naprosté dokonalosti vám ještě trochu chybí“

iceT

8 z 12 a ta dokonalost…hm,to co jsem měla správně,bylo střelbou od boku.Takže výsledek nevalný.

veruska

Hodně jsem znala,ale také mi chybí.Celý život se člověk musí učit.

hanulka11

nevím zda se mám chlubit 9 z 12 no každý nezná všechno, že jo......:D:D

pusinka50

7/12 – no na to, jaký jsem historický ignorant, celkem dobrý:-D

david22

8/11 ale hodně mi vyšlo náhodou-šťastnou

briketka10

8/12 něco jsem věděla, ale další jen hádala 🙂