můžu se opičit?

našla jsem si něo na google,a tak se mi to líbilo že jsem to chtěla použít,ale někdo mě předběhl a tak se raději zeptám než mě někdo ukamenuje jestli jen trošilinku se můžu opičit po někom,jestli to nebude nikomu vadit tak pochopíte o co jde

Nejlepší odpověď
Terryle

Případně tam dolep formální omluvu tomu, koho kopíruješ :) a jsi z obliga.

Další odpovědi
mosoj

Miroalavst já bych doporučoval mluvit pouze za sebe.

No právě a otázka je to také pěkná. Nikdo neví o co jde.

led

Burak, nechcete predsa robiť nič iné, ako ostatní okolo. Stačí sa len pozrieť otvorenými očami. 🙂
Iné je, ak by ste si chceli na opičení založiť živnosť… aj to sa robí ☹

Miroslavst

Pokud to nebude nic osobního, tak si myslím, že by to nikomu vadit nemělo. Záleží na tom co to je a koho chceš tkz. kopírovat-opičit se.

anonym

nejde o nic vážného,našla jsem roztomilou fotečku kočky v čepičce.ale Beaes má stejnou čepičku na miminku,jen bych nechtěla nikoho naštvat,i když si myslím že zrovna Beaes nepatří mezi zdejší mrzouty a má ráda legraci