Avatar uživatele
miskovas

Můžu se mu líbit i po roce?

Posledních pár let se mi líbí kluk a konečně mám pocit, že i já se mu možná líbím. Ale uvidím se s ním až za rok a bojím se, že o mě mezitím ztratí zájem … co myslíte? Mně se líbí třeba už 2/3/4 roky a názor jsem nezměnila. Můžu se mu prostě najednou přestat líbit?

Zajímavá 0 před 1010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano. (A teď, babo, raď, na kterou z těch dvou otázek je to odpověď. V nadpisu, nebo v popisu? Kupodivu na obě.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, dnes je možné všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smack

Jestli si nepribrala tak ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Sejde z očí, sejde z mysli… Ale jako líbit se mu pořád můžeš, jestli ses mu líbila i předtím. Jen už na tebe nemusí myslet. To se pak stačí jen připomenout.
Láska je o něčem jiném, ta může přetrvávat i roky po tom, co už s tím dotyčným není ve styku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Stává se všelico, takže je to možné. Ale to záleží i na Vás. Možná Vám přijde vhod rada, jak to udělat, aby zájem ztratil. Nemyslím tohoto součastného kluka, ale pro budoucnost se Vám může hodit rada, jak se kluka zbavit. Jsou někteří, kteří se rozloučit, či rozejít nechtějí. V tom případě je vhodné se mu znechutit – např. se nenápadně, ale tak, aby to viděl, dloubat v nose, nebo v uchu a studovat, co se podařilo „ulovit“. Těch způsobů je víc. Ale funguje to, kluk hned ztratí zájem a máte od něho pokoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jo holka, to je těžký. Někdy se přestane někomu partner líbit velmi rychle, někdy nikdy. Mě se má žena třeba líbí i po padesáti dvou letech. 🙂
Ovšem podstatné většinou není, zda se Ti jenom líbí, ale hlavně jak si rozumíte, jak se milujete (ve všech směrech chápání tohoto pojmu), jak se na sebe můžete spolehnout a je toho ještě mnohem víc. A je to někdy velmi těžké takového partnera (pokud nemyslíš pouze na to „jediné“) najít. Je to i o náhodě a o štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Postmaster

Blog o tvých problémech
https://www.mo­dernilaska.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Kolem sebe máš jistě kluků dost. takových ještě bude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Podle mého by jsi neměla vůbec řešit to, jestli se mu budeš za rok líbit. Jelikož o něm nic nevíme, tak tu nikdo není schopný posoudit co to je za člověka a jestli o tebe bude mít zájem i po roce co se neuvidíte.
Musíš to brát tak, že během toho roku potká nejspíš větší množství lidí a pokud bude mít příležitost být s jinou tak s ní nejpravděpodobněji bude.
Líbit se ti může klidně celý život, ale pokud nebude mít kvality podle tvých preferencích, tak to nejspíš nepřeroste v nic vážného. S věkem se u lidí hlavně mění nároky na protějšek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek