Můžu pít víno a pivo na antibiotika?

dobral sem penicil v 11 rano chci se zeptat jestly jeste v 10 vecer to pusoby? jestly na to muzu pit

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych řekl, že ty už raději nepij vůbec. Takhle nejsi schopen napsat i/y a chtěl bys pít? Jakmile se napiješ, tak nenapíšeš ani znak.
Ale přesto ti odpovím:
Je lepší alespoň chvíli počkat až hladina antibiotik v těle klesne.

Další odpovědi
martina1

účinek antibiotik alkohol nezmění,ale játra a ledviny asi nebudou mít velikou radost.Jinak nic proti,ale ten pravopis.....

anonym

Určitě ne.Radši mrkni na gramatiku.

panenka

Doporučila bych vám vyčkat raději do zitřka.

GangstaHelper

To jsou lidé s takovým pravopisem způsobilí pít? :(

ReHu

A pak, že tady není legrace. Já se směju už jen při čtení některých otázek, když je rozluštím. (kamaratka ma miom chtěla by vjedět jak probyha operace)