Právě jsem dobrala antibiotika, při jejichž užívání jsem samozřejmě nemohla pít alkohol. Teď když už antibiotika neužívám, mohu ihned po jejich doužívání vypít sklenku vína?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, BENYTA před 5825 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Já jsem našla, že většinou ATB účinkují i nějaký ten den po dobrání, takže první sklenku radši až po 1 až 2 dnech – pro jistotu.
Kombinace ATB a alkoholu zatěžuje játra.
| 0 Nominace Nahlásit |
Taky jsem je nedávno dobrala,měla jsem je po dvanácti hodinách,takže
dvanáct hodin po posledním prášku je už vše v pořádku.
Tedy určete si dobu,kterou jste měla jako interval a pak se klidně
„zmažte“.
Doplňuji:
Tak a ted,abych šla na jaterní testy:-)
No,myslím,že jsem se pak určitě „nezmazala“.
Ale pro příště…
Upravil/a: BENYTA
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud jste ty Antibiotika dobrala dnes tak bych vám raději doporučila s tou skleničkou počkat do druhého dne.
| 0 Nominace Nahlásit |
aLKOHOL NEOVLIVŇUJE ÚČINEK ANTIBIOTIK,ALE JAK UŽ OSTATNÍ PSALI,TAK KOMBINACE ZATĚŽUJE JÁTRA.POKUD NEBERETE ANTIBIOTIKA ČASTO A POKAŽDÉ JE NEZALÉJÍTE SKLENIČKOU,TAK TO JÁTRA JEDNOU VYDRŽÍ.
| 0 Nominace Nahlásit |
Nemělo by se to,ale sklenka vína Vám určitě neuškodí.To je to samé,jako říkat kuřákovi,že nemá kouřit,nebo že máme dodržovat správnou životosprávu atd.atd.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1589 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |