Avatar uživatele
Zbynas

Alkohol po vytrhání zubů

Dnes jsem byl na trhání 6 zubů, zubař mi říkal, že nesmim tři dny kouřit ani pít alkohol. Tak nekouřit jsem úspěšně vydržel jen tři hodiny, ale to je teď jedno. Večer chci jít na pivo, zajímá mě tedy, proč nemůžu alkohol? Nevěřím tomu, že by mohl způsobit nějakou infekci, když můžu pít všechno ostatní? Jestli to není kvůli těm umrtvovacím injekcím? Jestli jo, tam je mi to šumák :)
Doplňuji:
Kdybych si koupil elektronický cigáro, tam je jen nikotin bez ostatního bordelu – to by nevadilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud chceš mít velké problémy, bolesti, v nejhorším případě pobyt v nemocnici, máš možnost. Trhání 6 zubů je velmi zásadní zásah do ústní dutiny. Je velmi vhodné poslouchat rady lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ladaadal

Buď v klidu, po trhání zubů jsem kouřil hned jak jsem vylezl z ordinace. Alkohol ti zakázal z jednoduchého důvodu. Samozřejmě z něj infekce nehrozí, ovšem krev se pak chová jinak, ja řidčí a tím pádem se nezacelená rána hůře hojí, může to i o to víc bolet, ale to je tak všechno. Jestli jdeš na pár večerních piv jako obvykle a nehodláš se umrtvit do bezvědomí, tak bych si z toho nedělal těžkou hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Také jsem hned po vytrhání zubů kouřil-nikdo mě neinformoval, že se to nesmí. Alkoholu bych se nebál, určitě to bude méně škodící, než si zapálit. Také by to mohlo nějak reagovat s těmi injekcemi, ovšem jestli si nedáš pět panáků za sebou, měl bys být v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nejlépe je udělat vše naopak, než radí lékař 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

skvělé,opravdu velmi skvělé,asi ani nemá smysl odpovídat na otázky,když odpovědi jsou téměř vzápětí smazány,prý pro nevhodný obsah(vulgarity urážky)nejsem ani vulární,ani nikoho neurážím.

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Njn, odpověď byla mírně ofenzivní, asi je na to někdo háklivější 🙂

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

zdejší cenzor nejspíš,ale co,svět se nezboří,ale stejně si myslím,že se ptát na takovou věc je trochu ujetý.to je to samý,jako kdybych měla brát antibiotika a doktor mi řek ať s nima nechodím na slunce a já se šla opalovat.co bych pak asi měla očekávat,že se stane?

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

možná ta životaspráva, jak tady popisuješ, prozrazuje, proč podle fotky relativně mladý člověk přišel o šest zubů ,)

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek