redy

Můžu například zaparkovat karavan v lese?

Třeba na tři dny, abych neměla problém třeba s hajným nebo s obcí?
Nebo musím mít nějaký povolení.
Je mi jasný že nemůžu kdekoliv.
Stačí mi napsat jestli se to může 🙂
děkuju

Doplňuji:
Ha, vrátila se moje ukradená otázka 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je les tvůj tak ano. Jinak je zakázáno vjíždět s motorovými vozidly do lesa. Samozřejmě kromě obsluhy

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, že ne – pokud si to nedomluvíš s majitelem lesa…
😉

marci1

Ne, jen v případě, že by Ti to majitel lesa povolil, ale je to velmi málo pravděpodobné.

honza19hk

bez povolení ne.