ahold

Můžu mít v příručním zavazadle v letadle sušenky, bonbony?

Odpovědi
autacek

Jistě, pokud se vejdou do uvedených rozměrů. Bohužel však do některých států není dovoleno dovážet potraviny, tak že tyto zásoby budeš muset stihnout zkonzumovat.

Jen poznámka, na letišti ani v letadle není radno používat slovo bombon, či jakékoli odvozeniny z tohoto slova, pro nebezpečí záměny s jiným podobným,
pro bezpečnost nebezpečným slovem.

ivzez

Sušenky i bonbony nebo bonbóny.
Jenom pozor na země, kam se nesmí dovážet potraviny.

ahold

ivzez
dík za opravu překlepu 😁

ivzez

Jj, také říkám, že by »M« a »N« neměla ny klávesnici být vedle sebe (celkem často se mi „daří“ klepnout obě najednou)…