Můžu korkem zašpuntovat vanu?

Když nemám ten origoš uzávěr?
Kolega to právě zkoušel zubama a přišel vo chrup,ten korek se tam vyondil a jak táhnul,tak mu vypadly dva klofáky,proto se ptám.
Bych se bál,abych ten korek nespolknul.

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano můžeš, ale použij trošku vyšší, abys ho pak mohl vytáhnout.

A proč kolega nepoužil klasickou vývrtku? Vypadalo by to sice divně, ale snad by to šlo.

Danina65

A je chlap vůbec dost fundovaný k tomu, aby vyndával korkový špunt z vany?