Dejvído

Můžu jít k policii (celní správě) s lehkou barvoslepostí?

Ahoj, jsem lehce barvoslepý na červenou a zelenou barvu. Byl jsem u lékaře na preventivce a tam mi dávala doktorka takové ty obrázky, kde máte hodně barevných teček a musíte v tom najít číslo. U červených a zelených teček jsem nemohl skoro žádné číslo vidět. Chtěl bych být celníkem a nevím jestli bych s tím na zdravotní prohlídce u policie nepohořel. Může mi prosím někdo poradit? Nejlépe ten, kdo absolvoval zdravotní prohlídku u policie nebo kdo je také trochu barvoslepý. Budu rád za každou odpověď.

Odpovědi
Edison

To my nemůžem vědět. Na to je potřeba tu prohlídku absolvovat. Ani ten, kdo prohlídku absolvoval ti to neřekne, bo určitě nemá naprosto stejnou vadu, natož míru vady.