dust8

Můžou být neustálé pytle pod očima i ráno po spánku i delším jak 9 hodin způsobené častým vysedáváním u monitoru?

Nejlepší odpověď
annas

Odpověď se dovíte z odkazu.

"Na vzniku klruhů a váčků se podepisuje nezdravá strava, dědičnost, stres ale i zanesený organismus či nejrůznější onemocnění

Může jít o chudokrevnost, poruchy mízního a cévního řečiště, poruchy štítné žlázy, jaterní či žaludeční potíže, hormonální výkyvy, ale i alergie či geneticky danou stavbu lebky, která nadočnicovými oblouky jednoduše zářivému pohledu nepřeje." atd.

https://www.be­nu.cz/7-tipu-jak-se-zbavit-kruhu-pod-ocima

Další odpovědi
Drap

Mohou, ale nebude to způsobené častým vysedáváním u monitoru.

Kelt

Může to být špatným stravováním, možná ti špatně fungují játra, ledviny – to se vše projeví na očích. Tady ti nikdo neporadí, musíš jít za odborníkem.