jirka F

Můžou být muži o pomlázce i ožralí?

Moc se mě tomu nechce věřit, že by muži byli nějaký ožralí, když vymetají dívky.

Nejlepší odpověď
Rokio

Klidně mohou. Neměli by ale nikoho ohrožovat.

Další odpovědi
quentos

Neměli by, ale jsou. Ono když jim každá nabídne panáka a neumějí říct ne, tak je to pak těžký.

elkon

Když jim někdo naleje, tak proč ne.

Pepa25

Samozřejmě, pomlázka není kyj, tu udrží každý, kdo se udrží na nohách.

domčos

no pokud vim, tak piti na velikonoce neni zakazano, samozrejme jen lidem pod 18 let, ale i tak pokud uz nekdo chce na velikonoce pit, tak by mel znat, kolik toho vydrzi a rozhodne by se nemelo stat to, ze by tou pomlazkou divky vylozene mlatil a to se nema dit ani u strizlivych muzu

zjentek

Jo některý chlapi dnes zrána vyrážejí za účelem zdarma se nalít, doba je zlá, mrkej na cenovky chlastu poslední čtvrtrok od Vánoc!