Avatar uživatele
Alesh

Můžete mi vysvětlit k čemu tyto přístroje slouží?

https://www.pro-zdravi.net/…

Díval jsem se na několik z nich, a jediné, co mě napadlo, je tahání peněz z blbců, co tomu věří. Jiný účel mě nenapadl.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, autacek, Ametyst, Nassin před 6 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Naštěstí si to uživatelé hradí z vlastní kapsy a ne z kapes daňových poplatníků. Je to každého volba, čemu věří, a já tvrdím, že možnost volby patří ke svobodě. Mnoho lidí je zklamaných tím, jak je medicina hodila přes palubu, tak proč by za své peníze nedostali třeba placebo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tomáš1234

Souhlas. Jediný důvod, proč to funguje, bude placebo. Nic jiného mne fakt nenapadá.

Upravil/a: Tomáš1234

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

No, já bych to všechno šmahem neodsuzoval. Sice většinou to je tahání peněz z důvěřivých lidí, ale zase např. ty stříbrné serepetičky by mohly nějaký efekt (minimální) mít. Ag má určité antiseptické účinky, to se ví dávno. Používá se např. koloidní stříbro viz https://www.koloidnistribrocb. cz/… a kdysi jsem četl, že jacísi lidé v temné minulosti čelící nějaké infekci (už nevím o co šlo) pili vodu z nádoby, ve které byl ponořen stříbrný křížek a prý málokdo z nich onemocněl. Tenkrát to přisuzovali náboženskému symbolu. Později se zjistilo, že to bylo nejspíš tím stříbrem, které se částečně uvolňovalo z ponořeného předmětu do vody. Sice ve velmi nepatrném množství, ale stačilo to ničit zlé bakterie. Taky se z tohoto důvodu používaly stříbrné příbory. Tedy tam, kde si to mohli dovolit.
Taky některé filtry na pitnou vodu jsou účinné, což se dá prokázat rozborem vzorků vody odebrané před a za filtrem. Stojí to ale peníze. Zde poblíž to jeden náš občan provedl, dal na rozbor dva vzorky, aniž by k tomu cokoliv řekl. Byl překvapen, že voda za filtrem byla dle výsledků rozboru skutečně kvalitnější, ale zase nic ohromujícího. Člověk musí dávat bacha aby nenaletěl, protože velmi často jsou to jenom "chytačky na kačky".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Jsou na dvě věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Především k vydělávání peněz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Některé slouží třeba jako stylová světýlka do zásuvky.

Hm... A mně se stejnak nejvíc líbí to medové 3V světélko za příjemných 44.500,- (;
https://www.sana-store.cz/…

No a pak je tady ještě Gold 3V světýlko, ale uňho je v rámci zachování dobrého duševního zdraví cena jen na dotaz>>>https://e-somavedic.cz/…

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nemýľte sa, buďte ako Popoluška, medzi množstvom balastu, preberajte a oddeľujte od seba, potrebné od nepotrebného. Nájdete aj potrebné veci. Musíte len rozumne a trpezlivo aj preverovať si tiež z iných zdrojov. Ak tomu nerozumiete, zavolajte si holúbky a nechajte si od nich pomôcť, poradiť.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Pozor, světélko Gold je tvořeno na míru pouze lidem, kterým je souzeno.
Cena je individuální.

Avatar uživatele
Ametyst

Orwell: To je pravda o antibakteriálním účinku stříbra. Proto se ve středověku pilo ze stříbrných pohárů. Magnetoterapie také není nic špatného. Nejspíš jsou to metody, které se mají používat dlouhodobě, jako léčebná kůra. Což se v dnešní zbesilé době nesetká s pochopením. Každy by chtěl zázračnou pilulku a nic pro zdraví neudělal.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví