Alesh

Můžete mi vysvětlit k čemu tyto přístroje slouží?

https://www.pro-zdravi.net/ka­tegorie/pristro­je

Díval jsem se na několik z nich, a jediné, co mě napadlo, je tahání peněz z blbců, co tomu věří. Jiný účel mě nenapadl.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Naštěstí si to uživatelé hradí z vlastní kapsy a ne z kapes daňových poplatníků. Je to každého volba, čemu věří, a já tvrdím, že možnost volby patří ke svobodě. Mnoho lidí je zklamaných tím, jak je medicina hodila přes palubu, tak proč by za své peníze nedostali třeba placebo?

Další odpovědi
Tomáš1234

Souhlas. Jediný důvod, proč to funguje, bude placebo. Nic jiného mne fakt nenapadá.

orwell

No, já bych to všechno šmahem neodsuzoval. Sice většinou to je tahání peněz z důvěřivých lidí, ale zase např. ty stříbrné serepetičky by mohly nějaký efekt (minimální) mít. Ag má určité antiseptické účinky, to se ví dávno. Používá se např. koloidní stříbro viz https://www.ko­loidnistribroc­b.cz/inpage/pou­ziti-koloidniho-stribra/ a kdysi jsem četl, že jacísi lidé v temné minulosti čelící nějaké infekci (už nevím o co šlo) pili vodu z nádoby, ve které byl ponořen stříbrný křížek a prý málokdo z nich onemocněl. Tenkrát to přisuzovali náboženskému symbolu. Později se zjistilo, že to bylo nejspíš tím stříbrem, které se částečně uvolňovalo z ponořeného předmětu do vody. Sice ve velmi nepatrném množství, ale stačilo to ničit zlé bakterie. Taky se z tohoto důvodu používaly stříbrné příbory. Tedy tam, kde si to mohli dovolit.
Taky některé filtry na pitnou vodu jsou účinné, což se dá prokázat rozborem vzorků vody odebrané před a za filtrem. Stojí to ale peníze. Zde poblíž to jeden náš občan provedl, dal na rozbor dva vzorky, aniž by k tomu cokoliv řekl. Byl překvapen, že voda za filtrem byla dle výsledků rozboru skutečně kvalitnější, ale zase nic ohromujícího. Člověk musí dávat bacha aby nenaletěl, protože velmi často jsou to jenom „chytačky na kačky“.

Nassin

Jsou na dvě věci.

Arne1

Především k vydělávání peněz

zjentek

Některé slouží třeba jako stylová světýlka do zásuvky.

Hm… A mně se stejnak nejvíc líbí to medové 3V světélko za příjemných 44.500,– (;
https://www.sana-store.cz/somavedic-medic-amber?gclid=Cj­0KCQjwsLWDBhCmA­RIsAPSL3_29U6psvh­xsDLvhcLld4wGeQ­m2nHGiFXmKiVnz9Vr_fmfMrV­NZFcHMaAr3WEAL­w_wcB

No a pak je tady ještě Gold 3V světýlko, ale uňho je v rámci zachování dobrého duševního zdraví cena jen na dotaz>>>https://e-somavedic.cz/so­mavedic-medic-gold.html

led

Nemýľte sa, buďte ako Popoluška, medzi množstvom balastu, preberajte a oddeľujte od seba, potrebné od nepotrebného. Nájdete aj potrebné veci. Musíte len rozumne a trpezlivo aj preverovať si tiež z iných zdrojov. Ak tomu nerozumiete, zavolajte si holúbky a nechajte si od nich pomôcť, poradiť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Pozor, světélko Gold je tvořeno na míru pouze lidem, kterým je souzeno.
Cena je individuální.

Ametyst

Orwell: To je pravda o antibakteriálním účinku stříbra. Proto se ve středověku pilo ze stříbrných pohárů. Magnetoterapie také není nic špatného. Nejspíš jsou to metody, které se mají používat dlouhodobě, jako léčebná kůra. Což se v dnešní zbesilé době nesetká s pochopením. Každy by chtěl zázračnou pilulku a nic pro zdraví neudělal.