Phereniké

Můžete mi doporučit nějakou dobrou hororovou knihu?

Chtěla bych si přečíst nějaký horor. Ale ne horor jako takový, se spoustou vražd, krve, mrtvých těl a podobně. Měla bych zájem spíše o něco spojeného s psychologií. Aby to bylo tajemné, zvláštní a přitom děsivé. Znáte něco takového?

Odpovědi
ShyDoe

Dobré jsou od Stephena Kinga, Edgar Allan Poe… konkrétně to nevím, je jich víc od těchto autorů, to už je na tobě ;)

anonym

Jo znám, moje vkladní knížka, ale určitě, jak píše ShyDoe od Allana Poe.