Altair-AC

Může člověk s nevyrýsovanými svaly zbít někoho s vyrýsovanými když jsou oba asi stejně staří a nedělají bojové umění?

Může člověk s nevyrýsovanými svaly zbít někoho s vyrýsovanými svaly.mám na mysli že oba jsou tak stejně staří a ani jeden nedělá nějaké bojové umění.

Otázka je příliš stručná.
Může? zbytek v popisku

Nejlepší odpověď
Drap

Ano může. Každý jedinec je jiný a vyrýsované svaly nejsou všechno a nesvědčí nic o mrštnosti a síle

Další odpovědi
Kepler

Viděl jsem chvístka jak zmlátil o hlavu vyššího chlapa, protože byl obrovsky nas*aný a motivovaný. Ten velký byl tak překvapený, že se v podstatě nezmohl na obranu. Takže si myslím, že motivace je daleko důležiitější, než tělesná síla.

dubraro

Určitě najdeš na internetu dost obrázků, jaký je rozdíl mezi karatistou a kulturistou.