zjentek

Může vzniknout návyk na mátu peprnou?

Jako na drogu? Vzhledem k tomu, že byliny jsou vlastně drogy, tak asi jo, ne? A máta si o to úplně říká… víc než ostatní drogy, řekl bych. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Návyk nevím, ale asi ne. Dřív to byl můj oblíbený čaj, dobře se mi po něm usínalo. Ale před pár lety se z toho stal odvyk, protože mi po něm chytla taková žaludeční nevolnost a bolest, že jsem celou noc nespal. Přitom to byly jiné značky a netuším, co za to mohlo.

marci1

Ano. Máta peprná je stejně návyková jako káva. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.