huxa

Může úpal a úžeh doprovázet rýma a kašel?

Doplňuji:
Drap-a jak takovou situaci řešit? Studené obklady se jaksi vylučují s tím, když člověk má kašel a rýmu…

Nejlepší odpověď
Drap

Dost často doprovází.

Další odpovědi
marci1

Myslím, že ne.http://www­.priznaky-projevy.cz/ne­zarazene-nemoci/upal-uzeh-priznaky-projevy-symptomy

zjentek

no ale neznamená, že jestli jsi zas v pátek hulil jak sádrový ježek a bylo horko, tak že máš úpal nebo úžeh ..ten imunitní systém se taky někdy brání věcem a činnostem, o kterých je náš mozek tvrdošíjně přesvědčen, že byly naprosto zdravé a prospěšné ,)