Savier

Může sledování nechutných videí způsobit trauma?

Jeden můj kamarád mi ukázal nechutné video… Nechci to moc rozebírat ale ukázal mi jak někomu řežou hlavu… Viděl jsem z toho pár vteřin a pak jsem ho okřiknul a poslal někam. Nechápu kde to vzal ale do teď to mám před očima :( Může mi takové video způsobit trauma nebo post traumatickou stresovou poruchu? Nebude se mi to ukazovat ve snech? Mám strach.

Odpovědi
aevul

Může. Ale u psychicky vyrovnaného člověk by to mělo během pár dní odeznít. Pokud ne, doporučil bych návštěvu psychoterapeuta. A mimochodem, někdy je lepší nechat doběhnout věci do konce, než to nechat na vlastní fantazii.

Mravenec

Prosím tě, nějaké video není nic oproti dnešním brutálním hrám.

VaclavZeman

Tak já bych takovýhle video nedal. To bych se pozvracel. Děkuju.

aevul

Doplnění mé odpovědi: nejsem specialista, takže to ber jen jako můj soukromý názor.