Může se žena také „pochlapit“?

Nemyslím tím anatomicky!

Nejlepší odpověď
johana 56

Určitě může. Některá dokonce na svůj účet i ‘rundu‘ otočí 🙂
Není nic neobvyklého vidět ženu s kladívkem, šroubovákem, vrtačkou nebo sekačkou.
Zrovna tak muže se zástěrou v kuchyni. Život je tvrdá škola…

Další odpovědi
Lamalam

Samozřejmě. Kdybychom se nepochlapily a nevzmužily, tak to s váma nevydržíme.

lexx

jo, dyž chodí na pivo, musi bejt nakráto ostřihaná, umí řídit silnou motorku a má střelnou zbraň

gecco

Ba, baba…
😉
Je to překvapující, ale výjimečná žena může být výrazně větším chlapem, než kterýkoli (s ´pytlikem´) v okolí…
😉
Ale nestává se to moc často (kterýmžto tvrzením chlapy neprotěžuju)…
😉

marci1

Může, ale ženy by se měly spíše „poženštit“. Často nelze rozeznat (a nemyslím jen anatomicky), jestli se jedná o chlapa, nebo ženskou. 🙂

ivzez

Jistě, že ano.
Některým ženám ani nic jiného nezbývá.

Agneta

lexx >>> A kromě té střelné zbraně se ještě ráda dívá na porno, že? Už ji poznávám, to je ta s tím „nepochlapily a nevzmužily“ :DDD

Frogman

To jsem si vzpomněl na jedno video o vzájemné spolupráci, i když to sem ne tak úplně patří… :DDDD
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tuiCQa7pfEo