autacek

Může se ze známosti na jednu noc stát vztah na celý život?

Odpovědi
nyjono

Jasně, že může.

ivzez

Četla jsem, že ano, ale nevěřím tomu.

Teoreticky je sice možné všechno,
ale tohle se mi nezdá ani trochu pravděpodobné.

aliendrone

Možné je ÚPLNĚ VŠECHNO – pokud se to vleze do relací Heisenbergovy neurčitosti! ;) :D :D

Osobně ale žádný takový případ neznám a ani jsem o něm neslyšel. :)

Dochy

Řekl bych že může. Ale zas tak moc pravděpodobné to není.

zjentek

Jo klidně, hlavně když po tý noci máte pocit, jako byste se znali celej život. Ale tohle je třeba hódně zkoušet, taková věc nevyjde hned napoprvý, to by byla náhoda!

Taky se to většinou stane, když s dlouholetou kamarádkou nechtíc hupsnete do lůžka z důvodu „známosti na jednu noc“ ;)

dubraro

Může.
Lidské vztahy mají nejrůznější podobu.