Kepler

Může se zabitý kapr i s vnitřnostmi nechat do druhého dne v lednici?

Dneska už toho mám plné kecky.

Odpovědi
aliendrone

I když si myslím, že TEORETICKY by MOHL během těch 24 hodin „nezdechnout“, pokud ho dáš do zero zóny (myslím žes psal, že máš ledničku s tímhle), tak asi jo. Osobně bych to ale neriskoval.

Ti kapři by měli být vyprázdnění, počítám že je asi v kádích nekrmí. A smažení je celkem slušná antibakteriálné úprava. S toxiny (prdoukty bakteriálního metabolismu) si ale neporadí. Nwm. To je fuk, hele to máš hnedka bejku. Představ si že je ten kapr Putin a půjde ti to kuchání SAMO! ;) :D :D

mosoj

Na chuti to nepřidá. Maso „zblátovatí“.

Jiří Bohumil

Stahovat a porcovat jej nemusíš, ale vyvrhnutí je otázka pár minut. Takže do lednice klidně, ale spíše bych jej vyvrhnul. I když já to dělal vždy raději komplet, abych už to měl za sebou.