Lgee

Může se z autisty stát chytrý člověk?

Třeba z autisty jestli se může stát hodně chytrý člověk?

Nejlepší odpověď
mzm

Nic není nemožné, Karlíku.

Špatně položená otázka, vnucující názor, že autisti jsou „blbí“. Autismus s tím, jestli je někdo blbý nemá nic společného.

Další odpovědi
aliendrone

Nic není nemožné, Karlíku.

To, že je někdo autista NEZNAMENÁ, že je blbec, takhle jednoduše se to jeví jen blbcům. Autisté mohou být chytří i hloupí, z blbce chytráka zkrátka neuděláš a u chytrého je to nošení dříví do lesa, nemyslíš? ;) :D :D

BTW – až tu budeš trochu déle, tak možná pochopíš (u tebe odhaduji asi tak za 25 let ;) :D), že do ankety (pokud naprosto nevyčerpává VŠECHNY možné odpovědi) se dává úniková „jiná možnost“ odpovědi. ;) :D :D

Rokio

Ano

I autista může něco dokázat a být považován za chytrého a vzdělaného člověka.

Já například jsem autistou a dosáhl jsem úplného středního odborného vzdělání, získal jsem medaili za sportovní výkon a napsal jsem pár knih.

Lotr2008

Ano

FlAsh_7

Ano

Autista

Nic není nemožné, Karlíku.

Nebudu se radši ptát kam tim míříš.

Zdroj: Můj mozek v reakci na pravděpodobný pokus o útok na moji osobu.

Dochy

Nic není nemožné, Karlíku.

Autismus nemá s inteligencí přímou vazbu. V některých případech je s autismem spojeno další postižení, které může mít vliv na inteligenci. Ale jiní autisté jsou i geniální – otázka je jestli toho dokážou v naší společnosti využít… Někteří ano, jiné tato společnost převálcuje.