Může se spisovatel proslavit, i když vydá pouze jednu knihu? Existují takové konkrétní případy?

Nejlepší odpověď
annas

Pamatuji se dva autory

  1. Např. Emily Brontëová a její román Na Větrné hůrce. Narozdíl od svých sester napsala jen jedinou knihu. Zřejmě je to i tím, že zemřela ve 30 letech.
  2. Mám pocit, že i Boris Pasternak napsal jediný román – Doktor Živago. Byl i zfilmovaný …

Další najdete v odkazu.
https://www.huf­fingtonpost.com/paul-anthony-jones/7-famous-novelists-who-on_b_8160394.html

Další odpovědi
Drap

Myslím, že ano.

ivzez

Ano a ano.