Může se ještě kterýkoliv národ v evropě nebo i ve světě pyšnit že jsou čistokrevný národ a obyvatelstvo?

Zajímalo by mě,jestli někde v evropě nebo i ve světě ještě existuje nějaký národ a obyvatelstvo kde není ani trochu znát žádné jiné náboženství,etnikum nebo barva pleti nebo masová imigrace? děkuji

Odpovědi
Rokio

Podle mě mezi takové národy patří pouze přírodní národy na ostrovech, které nenavštívili obyvatelé vyspělých států, nebo daní obyvatelé nechtěli mít kontakt s cizinci, a tak všechny návštěvníky odehnali.

Příkladem takového ostrova je Severní Sentinel, který se ani v nejmenším nehodlá s civilizovaným světem kontaktovat.

Takových ostrovů samozřejmě může být více, ale žádný jiný mě nenapadá.

Zdroj: http://extras­tory.cz/nejne­pristupnejsi-misto-planety-tady-vas-nepratelsti-domorodci-privitaji-krupobitim-sipu.html

Mc Merkurion

… ano, na jednom ostrově, někde o tom byl i článek …

dubraro

V Evropě Island.