meereg

Může řidič ZASTAVIT na vyhrazeném místě pro invalidy?

Nejlepší odpověď
cukrar

Do uvedeného prostoru (pokud je správně označen) necsmíte ani vjet!!
couvat otáčet se a podobně.
vůbec nesmíte!!!!

Další odpovědi
SajmonModer

jestli to není invalida, sanitka, hasiči nebo fízl, tak ne :)

venkovan

Může cokoliv, ale následky si musí sám zdůvodnit.

anonym

Nesmi . Nesmite se ani otacet – proste kdyz nejte inv. , tak nesmite ani najet pres vyhr. misto park. Ja se " jen " otacela v ulici pres inv. a takhle mi to vysvetlili pol. Byli ale ti " hodni ". -iv-

Totti110

Dle zákonu, na to nesmíš ani vjet. Na tož tam stát či zastavovat.

slad08

Zastavit ano, ale pokud tam chcete parkovat tak vám hrozí pokuta.