zjentek

Může pes kyselýho herynka?

Je tady nějaký pejskař, který ví?

Nejlepší odpověď
Drap

Může, proč by ne? Některým psům kyselé nechutná, jiným naopak.

Další odpovědi
aliendrone

Hele, viděl jsem psy žrát i exkrementy (prý je to z nějakého nedostatatku živin/vitamínů nebo tak něco).
Pokud herynka sežere sám od sebe, tak jistě může. Psi nejsou blbí jako lidé, obvykle vědí co žrát a co ne a žádnou reklamou si nenechají nic nakukat. ;) :D :D