vivatisCZ

Může mladá krev vylepšit starý mozek?

Je to možné?

Odpovědi
gecco

Nečteš příliš nějaké podivné sci-fi??? – resp. co tou otázkou myslíš??
😁

Krev se normálnímu zdravému člověku vymění cca 3× do roka, takže:

  1. co je to „mladá krev“??
  2. co znamená „starý mozek“??

arygnoc

pokusy s omladzovaním „starých“ ľudí transfúziou krvi od mladých jedincov sa prevádzali v ZSSR.

hovorí o tom filmový dokument → http://www.csfd­.cz/film/303448-sovetsky-svaz-laborator-cloveka-zitrka/ z roku 2009.

pokiaľ máte na mysli „mladú krv“ ako sexuálneho partnera, určite sa môže starcovi/starenke s mladým mäskom polepšít – a nie iba ich mozgu.

😉

lexx

ne, je to báchorka