Narcisa Flör

Může koupit potratový balíček kluk, kterému je 18+?

Odpovědi
autacek

„Léky“, které lze koupit bez předpisu, můžete koupit bez ohledu na pohlaví, ovšem pokud schází odvaha koupit předtím kondom, nevím, jestli bude odvaha koupit potom prášek.

https://120na­80.vitalia.cz/clan­ky/3-typy-antikoncepce-po-styku-bez-receptu/

Tablety „na potrat“ předepisuje pouze lékař.

Edison

Jak píše Auťáček. pokud slečna/dáma/paní… předpis dostane, vyzvednout a zaplatit v lekárně to pak může kdokoli.

ivzez

Ne, kluk by to kupovat neměl.
Ten z toho bude tak „vyplašený“, že nebude vnímat,
co mu k tomu lékárník řekne. U dívky je snad trochu
větší šance, že bude dávat pozor a použije lék správně.

Ovšem jestli i jí bylo jedno, že může otěhotnět…

ivzez

Holka, ten kluk o tebe nestojí…

Nezletilá těhotná prostitutka ve východní Evropě,
to může být docela trhák…
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-nejakym-zpusobem-utect-kdyz-mi-neni-18-myslim-se-svym-pritelem-do-v-evropy-kde-bydli-treba-se-schovat-do-auta

cochee

Gestas: odpověď nahlášena ke skrytí, není totiž odpovědí na tuto otázku a navíc je toto tvrzení nepravdivé s ohledem na českou legislativu.