muze jit clovek na brigadu i kdyz jeste chodi na zakladku ale ma uz 15 roku?

dekuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
Lorrien

Musíš mít ukončenou devítiletou školní docházku, vyjma brigád reklamních, umělecky zaměřených (dětští herci), atd. ;)

Další odpovědi
Drap

Teoreticky ano. Problém je ale takovou brigádu zajistit

Michal Kole

Odpověď mkolyg Drápa se mi zdá za hranou zákona.

Bohužel je potřeba mít ukončenou základní školní docházkua divné je, že na brigáduz můžeš až po prázdninách po ZŠ a to zase nastupuješ na střední a asi budeš mít jiné starosti ☹

A popravdě mladší 18 let brigádníky obvykle firmy nechtějí, protože s nimi nemůžou podepsat „hmotnou odpovědnost“ (jmenuje se to právně trochu jinak a je toho víc druhů)

HelpMine

Nene pokud je ti 15 uz muzes chodit na brigadu ja taky chodim