jirka F

Může člověk všechno vědět předem?

Nejlepší odpověď
annas

c) jiná odpověď

Někdy můžete využít tzv. šestý smysl, co se může stát, ale co vás např. čeká mohem dál, je psáno ve hvězdách.

Nejlepší způsob, jak předpovědět svou budoucnost, je vytvořit si ji sám. A. Lincoln .
Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-budoucnosti/

V poslední době řada umělců i vědců atd. něco hledá . Ne to ní jakákoli minulost, ale specificky minulá budoucnost – nerealizované, nevyužité nebo opomenuté verze budoucnosti, které by mohly nabídnout alternativu k neuspokojivé přítomnosti.

Jenže existuje právě tady a teď, tedy v přítomnosti, minulost ani budoucnost neexistují, je to jen iluze. . Přece včera bylo dnes, dnes je dnes, zítra bud dnes …

Víme jen, že naše konečná je smrt.

Myslíte , že znáte někoho, kdo vychází z minulé budoucnosti?

Dost často se o tom hovoří, vím, že na toto téma jev archivu otázkas.

Další odpovědi
Kepler

b) Ne, protože.

Byl by jako funkční delfská věštírna. Krátcí jsou na tom i prognostické ústavy. Kdybych všechno věděl předem, tak bych všechny miliardáře světa strčil do kapsy. To by se to investovalo!

hapiky

c) jiná odpověď

Jediný co věděl co se stane byl Ježíš. (Nikoliv zdejší uživatel). Potom snad ti, co psali bibli.

NoFear

c) jiná odpověď

Všechno ne, ale něco v konkrétní věci určitě ano. Tajmeství jak „předpovědět“ budoucnost v konkrétní věci, je znát všechny minulé a současné souvislosti (ohledně té věci) – čím víc a detailnější jsou ty informace, tím líp se budounost předpovídá, tedy ten následný vývoj – no a zároveň se o tu budoucnost přičinit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

@hapiky: bible ma asi tak stejnou vypovedni hodnotu jako historicke romany – v obou se sem tam objevi neco, co se skutecne stalo. Jediny rozdil je, ze bible je nejctenejsi beletrie na svete.