Werwolfo

Může člověk vědět něco na 100%

aneb co si myslíte o tom, že lze všechno vědět maximálně na 99%?

Nejlepší odpověď
Drap

Může, záleží na tom co to je. Třeba teď vím na 100%, že za chvíli půjdu na večeři a nebo, že nemám v kapse žádnou minci ani bankovku.

Další odpovědi
Dados

Na 100% víme jednu věc všichni. A to tu, že tu nebudeme věčně…

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-tady-vite-vsechno-nebo-jeste-neco-nevite

mosoj

Jediné co člověk ví na 100 % je, že umře !!!!!

anonym

Ani smrt není vždycky na 100% jasná.

Calimë

Přesně jak říká Drap, třeba vím na 100%, že mám mikinu a ne košili

anonym

Na 100% můžu vědět to co jsem prožil, ale rady z toho nelze na 100% nikde využít, protože pokaždé se člověk nachází v jiné situaci či jinou situaci zažívá člověk, kterému chci poradit já.

badisko

100% vim ze jsem…