balkovoid

Může člověk snít když usne opilý?

Odpovědi
Kepler

Ano, pokud se nezhuláká „do mrtva“. Alkohol utlumuje centrální nervovou soustavu, takže mozek moc nefunguje ani během spánku.

Hufnágl

Ano, může. Před mnoha lety se mi zdál živý sen, že jsem zabil člověka. Po vystřízlivění jsem týden očekával, že mne navštíví VB (bývalá policie), ale chválabohu to byl jenom sen.

Kajoch

Může.I když nejsem opilec párkrát se mi v životě v tomhle stavu sny zdály a to někdy velmi…velmi peprné…

Kelt

Spánek má 4 nebo 5 fází a v jedné z nich se zdají sny. Pokud alkohol něco nezablokuje, nezpomalí, tak se ty sny budou zdát i tomu opilému. Ale možná se dělaly pokusy na zjišťování kvality mozkových vln na množství alkoholu.