kurec

Může člověk smrtelně umrznout I když venku nejsou záporné teploty?

Nejlepší odpověď
Dochy

Může zemřít na podchlazení. Umrznout asi těžko 😉

Další odpovědi
elkon

A z čeho by umrznul, když nemrzne? Zkus používat hlavu…🙏

zjentek

Třeba když jej zavřeš do chlaďáku a zapomeneš na něj? Tak určitě se podchladí až xmrti! Třeba i v létě🤷‍♂️🤷‍♂️💁‍­♂️

Kelt

Když převážíš migranty v chladírenském voze a zapomeneš na ně. To bylo v jednom díle Komisař Rex. A vítr má taky vliv na teplotu. Čím větší vítr (rychlost) tím je pocitová teplota nižší. Ale že by někdo na někoho pustil studený vzduch a čekal, až umře.. nevím.