Rokio

Může být syn, který nemá manželku, podpantoflák?

Myslím syna, který je už dospělý a ve všem svoji maminku poslouchá. Maminka také nenechává synovi moc možností svobodné volby a někdy syna i zbytečně omezuje. Jedná se o takový matriarchát v rodině.

Pokud znáte seriál Simpsonovi, tak ukázkový příklad je vztah ředitele Skinnera ke své matce.

Nejlepší odpověď
Kelt

Takový případ se občas stane. Slyšel jsem o případu, že syn se neoženil, aby se staral o matku, ale jeho sestry se provdaly. Povídaly si o tom ženy, kamarádky mé matky. Prý měl přes 50 a pořád byl svobodný. A další detaily neznám. A Rokio, není to náhodou i tvůj případ?

Další odpovědi
elkon

Je to „mamánek“.

paul1

Nemusí mít manželku, na podpantofláka stačí i družka