Rokio

Může být pes na svého pána naštvaný, nebo se jedná pouze o obrannou reakci, či pud?

Kocour být naštvaný může podle mě. Říká se, že dráždit kocoura se nevyplácí. Pokud mamka češe našeho kocoura, tak pak švihá ocasem, poněvadž je naštvaný.

Může být ale pes naštvaný na svého majitele?

zdroj obrázku: pixabay.com – christels

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl

Další odpovědi
Mc Merkurion

… naštvat může kdokoli kohokoli či cokoli … teda, otázky a názory máš jak desetiletý, a to tvrdíš, že máš maturitu >>> holt, naše školství jde do kopru a zanedlouho bude Plzeň nejkvalitnější školou …
… https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-vratit-los-pokud-s-nim-jsem-nespokojeny-dostanu-zpet-sve-penize

ivzez

U všech zvířat jde jenom o pud a obrannou reakci.
(Zvířata situace nehodnotí a nejednají jako lidé.)

První pololetí už těmito otázkami nestihneš.
Snažíš se vyhrát (i) druhé? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kterou-otazku-polozenou-zde-v-1-polovine-roku-2018-povazujete-za-nejhloupejsi

anonym

ivzez, proč tuto otázku pokládáš za hloupou?
proč by pes nemohl být naštvaný na svého pána? Umí pes být věrný? Umí pes být smutný? Umí pes dát najevo lítost? Umí pes dát najevo radost? Umí se pes bát? Umí se pes na pána naštvat za něco a utéct? Zvířata mají také city. Vy jste tu samý ignoranti. Hlavně me nezapomeň zase ivzez nahlásit za to že ti oponuji jak je tvým zvykem. ;)

agentpv

Kamarád když jednou za čas ostříhá psa, tak ten pes je tak 2 – 3 dny uražený (naštvaný) a vyhýbá se mu, dává na jevo svůj nezájem o pána …

Rokio

Mc Merkurion: Proč jsi si mě zablokoval? Co jsem ti udělal? Šikanoval jsem tě, urážel jsem tě, stalkoval jsem tě, dopustil jsem se vůči tobě harašení, nebo jsem tě nějak pomluvil? Jaký je důvod? Jinak maturitu jsem si poctivě vydřel, protože jsem se několik hodin denně učil a dal jsem do toho vše, abych měl úplné střední odborné vzdělání.

Mc Merkurion

… za a) kdyby jsi měl skutečně maturitu, jaká kdysi bývala, měl by jsi jiné názory a choval se jinak >>> maturita byla i zkouškou dospělosti …¨
… za b) nemám rád, když mně někdo neustále píše a otravuje blbostma …

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… vo papír nejde, ale vo názor … povíme si, až začne prudit tebe …

Rokio

Mc Merkurion: Když si ti něco nelíbí, tak to máš říct dané osobě a ne si ji hned zablokovat, pokud tě jen otravuje. Obtěžování podle mě není dostatečný důvod k blokaci. Blokace je obrana, takže je to ochrana vůči agresi, tedy například proti stalkingu, vyhrožování, nebo proti závažnému urážení, či sexuálnímu obtěžování atd. Vsadím se, že dokonce života si mě necháš zablokovaného.

Mc Merkurion

… milej Rokio:
… zablokovat si mohu koho chcia z jakéhokoliv důvodu, třeba jen, že se mi nelíbí jeho nick …
… tobě jsem odpověděl na důvody zablokování, to za prvé …
… za druhé, než jsem si tě zablokoval, několikrát jsem tě varoval, ale holt jsi to asi nepochopil …
… obdivuji tvoji drzost tvrdit, kdy mohu a kdy nemohu používat zablokování >>> to je snad moje věc !!!
… jak píše výše Zjentek, ty se zde neustále oháníš papírem s maturitou, a přitom máš rozum a chování předškoláka …
… vnitřní pošta slouží k poště mezi uživateli, a ne, abych ti v ní zdůvodňoval pokaždé odpověď na tvoji otázku …

ivzez

Rokio,

nemáš právo diktovat uživatelům, jak se tu mají chovat → i tvé reakce zde v diskuzi dávají Mc Merkurionovi za pravdu.

Mc Merkurion (stejně jako každý jiný uživatel) má právo zablokovat kohokoliv a nikdo (včetně zablokovaného!!) nemá právo mu do toho mluvit.

PS:
Tvé žádosti o odpovědi na nesmyslné otázky obtěžují více lidí (nemíním sebe).

ivzez

A mýlíš se → obtěžování je důvodem, proč někoho zablokovat. Zde, na Facebooku, i jinde.

Stalking se řeší trestním oznámením, nikoliv blokací.

(Opravdu bys měl oblast práva vynechat → píšeš v ní nesmysly.)

Rokio

ivzez: Já se mnohem tolerantnější než běžný člověk. Já nejdříve řeším věcí domluvou, pak přesvědčováním, dále upozorněním a nakonec podáním trestního oznámení, pokud je to nezbytně nutné, ale snažím se preferovat mimosoudní dohodu s pachatelem.

ivzez

I přehnaná tolerance je chyba.