HZK

Může být člověku po darování krevní plasmy nevolno?

Krev se vrací zpět do těla, jak je znáno, ale co se může stát, ubyde-li plasma?

Odpovědi
marci1

Ano, po darování krevní plazmy může být člověku nevolno.
https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/zadluzeni-lide-riskuji-sve-zdravi-kazdy-tyden-prodavaji-plazmu.A100317_132­046_vase-telo_pet

Edison

O možných účincích jsi byl jistě poučen před výkonem. Jinak na tohle Ti jistě zodpovědně odpoví lékař. Jen lékař.

miroslav.bk

Muze, a take se to stava.
Ja mam za sebou 213 uspesnych odberu bez jedineho problemu, ale cas od casu na sale vidim, ze to nekdo nezvladne..

Derrynka

Taky by mě prosím zajímalo… po krvi vím, že může být člověk malátný… ale tady se krev vraci… tak by mě zajímalo, zda jsou nějaké vedlejší účinky?