Avatar uživatele
Shizuka

Bolí odběr krve?

Půjdu zítra na odběr krve kvůli operaci …
a celkem se bojím ještě jsem na tom nebyla a některé kámošky říkali že to docela bolí je to pravda ?…
Doplňuji:
Mám to za sebou ! :D moc děkuji vážně to nebolelo :D akorát jsem se bála podívat :D Mockrát díky :3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne.
Doplňuji:
No, vidíš to. Příště takové bubáky neber vážně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

kámošky docela kecaly…ty jsi nikdy nedostala injekci? o tom dost pochybuju…bolí to úplně stejně…jen ti napíchnou žílu a odeberou krev…ruku ti kvůli tomu řezat nebudou…vůbec nic na tom není…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

neboli …nekomu to muze byt neprijemne ale neboli to .....:D …jinak zalezi kdo ti krev bere …:D …u nekterych to ani nepoznas jenom klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Neboj, vůbec nic to není a jen to jen chvilička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Proč by měl bolet? Jde o normální vpich jehly do žíly (obvykle se bere z ruky – dlaň či v loketním záhybu, kde jdou nejvíce vidět). Pokud ti jdou žíly špatně vidět, tak se doktor nemusí trefit napoprvé a příjemné to není. O bolest jako takovou nejde. Prostě se na to nedívej. Já obvykle zavřu oči a pak jen slyším, že už je po všem, že je můžu otevřít. Obvykle o ničem ani nevím. Jen jednou mi brali více, než dvě ampulky (ty se standardně berou) a viděla jsem hvězdičky před očima a v hlavě mi pískalo – ale žádná bolest, spíše sranda. 🙂 Ničeho se neboj, zavři oči a o ničem vědět nebudeš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Ne, nebolí. Jen se nesmíš bát jehly a nedělat z toho zbytečný stres. Jedná se opravdu jen o dvojí štípnutí jehly. Odvrať hlavu a nedívej se, jak krev teče, povídej si se sestrou, jsou to sympatické ženy a budeš v pohodě. Krev mi taky nadělá dobře a to už mám za sebou přes čtyřicet odběrů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

Měla jsi někdy třísku? Tak to bolí asi nějak tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Odběr ve většině případů nebolí, pravděpodobnost nebolení se zvyšuje se zkušeností zdravotní sestry provádějící odběr. Někdy se stane, že jehla poruší nervové zakončení v pokožce, pak to víceméně štípne. To je vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Bolí to míň než očkování!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damian Kovář

?

Avatar uživatele
_xkarolina_

Bolí to, ale je to jen takové štípnutí. Stačí to nevnímat a za pár sec je to hotové, bolí to rozhodně míň než včelí štípnutí a skoro stejně jako očkování, není se čeho bát!

Avatar uživatele
Damian Kovář

No ja jse docela bojim jdu tam za mesic a hodne se bojim
Jsem jeste dite

Nový příspěvek