Bullner

Je Vám špatně z krve ?

Doplňuji:
Fuj krev :D
Vidím ji a můžu zvracet …

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne

vůbec ne a když mi ji berou s radostí se dívám :)
pak omdlívám, kvůli nízkýmu tlaku jsem zelená,
jak sedma..
Doplňuji:
setapouchu

to já koukám i jak se do mě navrtává sosáčkem komár a
ještě mu říkám před tím než ho plácnu jen si déj mrcho 😁

Další odpovědi
Lamalam

Ne

Z krve ne, z alkoholu občas ano.

led

Ne

Nie, ale to bude asi tým, že ju nepijem.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
krev mě nevadí, kdyby ano nemohl bych být hasičem.S krví přijdu do styku docela často,ostatně u většiny nehod.

Nazdar Bazar

Ne

melanie

Ne

Doplňuji:
Díky tomu, čemu říkáš „fuj“ můžeš žít

klumprt

Ne

anonym

Ne

V jelitch je dobrá a i v krvavej tlačence

anonym

Ne

Doplňuji:
Nepřicházím s krví nijak zvlášť do styku.

brillant

Ne

Mirdas

Ne

Nedělá, na rozdíl od lidí kteří ji druhým ( obrazně ) vysávají.

zzzlatokopka

Ne

Komu je z krve špatně, neměl by dostat řidičák. Už 2× za dobu co jezdím (18let) jsem byla nucena pomáhat u nehody a na to „z krve je mi špatně“ nebyl čas.
Doplňuji:
Agneto ono záleží zda by ta písnička byla veselá, nebo funusní.

Nevíteto?

Ne

🙂

setapouch

Ne

Mam to jako briketka10. Jen na vlastni nabodavani se nemuzu koukat, jak u sebe, tak u druhych.

Agneta

Ano

Doplňuji:
zlatokopka >>> " Už 2× za dobu co jezdím (18let) jsem byla nucena pomáhat u nehody a na to „z krve je mi špatně“ nebyl čas."
Já bych tomu zraněnému řekla, že ho nemůžu svléknout a zavázat, neboť bych omdlela, ale že mu můžu třeba zazpívat písničku…šlo by to(pak u soudu?)?:DDD

Alča M.♥

Trochu

Adula.57

Ano

citonek009

Ano

jstastny

Ano

lota

Ne

Vůbec, pohled, chuť, nevadí mi.