jirka F

Může bouřka trvat i 45 min i více?

Když jsem byl na propustce s psychiatrické léčebny tak v neděli byla hrozná bouřka.A mamka volala do léčebny že přijedu v pondělí že je tady bouřka strašná a asi bude trvat 45 minut sestra řekla že prý není možné aby bouřka trvala 45 minut. A tak se ptám měla pravdu ta sestra?

Odpovědi
paul1

Je vidět, že nejsi ženatý -:D

jáára

Neměli by se dávat propustky.

_Bůh_

Může.
Může trvat klidně i měsíc: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hurik%C3%A1n_J­ohn_(1994)

Emefej

Sestra na psychiatrii má vždy pravdu.

Dochy

Samozřejmě, že bouřka může trvat i déle. Ale zas to nebude lokální záležitost – alespoň ne v podmínkách ČR.

Arne1

V rumunských horách jsem před lety zažil třídenní