Illines

Muskat a Portland.

Mam rada vino,ale u techto vin v nazvu z vrchu si nejsem jista,zda je to opravdu takova pochoutka,ci jde jen o zvyk,ze je zname a drazsi.

Nejlepší odpověď
anonym

Illines, nevím. Víno mi chutná, ačkoli piju málo. Záleží na druhu. Nekupuji vína levná, protože jsou to většinou patoky a nekupuji vína předražená, protože ta jsou akorát pro snoby. Řídím se průměrnou cenou a standartní kvalitou. Mám ráda Sauvignon a celkově vína spíš sušší. Zato Muškát mám ráda hezky nasládlý, tam bych brala minimálně polosuchý. Vyhovují mi akce vín, kde je i doporučení, k čemu se které víno hodí. Nikdy to potom nedodržím, ale mám dobrý pocit z toho, že mám báječné víno právě ke krocanovi, kterého potom stejně nekoupím.

Další odpovědi
terry

Já ho sice nepila, ale značky se platí. A u vín to je znát.
Neznám cenové relace u těchto, ale poznáš, až ochutnáš 🙂.
Z bílých já nejraději Chardonnay nebo Veltlínské zelené. Červené mi chutná Modrý portugal 🙂.
Doplňuji:
A tím nemyslím krabicové 🙂.
Muškát pijem na podzim burčák 🙂

Illines

Hezky jsi to napsala-vtipne Ocko.