Gabzz

Musím ve Sportce čísla uhádnout v přesném pořadí?

Nikde jsem toto info nenašla

Nejlepší odpověď
annas

Pokud máte na tiketu čísla, která byla tažená, tak jste vyhrála podle počtu uhodnutých čísel.

Přece na tiketu není poznat, v jakém pořadí byla čísla tažena. Při vyhlášení se přece za sebou řadí podle velikosti.

Např. 5 11 40 45 48 49 a šance 8

Další odpovědi
Kelt

Při doběhu do cíle je první ten, kdo doběhl první do cíle a ten má zlato. Asi by se to jim nelíbilo, kdyby řekli, že všichni doběhli a všichni jsou vítězi a dostanou stejně, nebo podle velikosti startovního čísla. U sportky se jedná o kombinaci, uhodnout konkrétních 6 čísel ze 49. Nezáleží v jakém pořadí byly taženy nebo zapsány, ale když změníte čísla u telefonu, tak se nedovoláte tam, kam chcete.

Edison

Ve sportce? Se losují čísla, nikoli pořadí. Koukněte se na tiket a ukažte, kde je určeno pořadí čísel.

Klaproth

Jak se z podaného tiketu pozná pořadí čísel? Nesmyslný dotaz.