Avatar uživatele
Registrovaný

Vyplnění sázenky na jackpot sportky

Vážený paně Miroslavst, Vaše odpověď mě neuspokojila. Nechci Vás obtěžovat, ale v Herním plánu není postup na jackpot srozumitelně uveden. Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Vůbec se nezlobím.
Tady je přesná odpověď:
# Ve Sportce lze hrát o Bonus. Bonus je společný pro oba tahy hry Sportka. Podmínkou pro získání Bonusu je nutnost správného tipování 1. pořadí v I. nebo II. tahu hry Sportka a současně uhodnutí posledního čísla hry Šance. Sázející pro svou účast v Bonusu musí splnit podmínku účasti. Podmínkou účasti je podání plné sázenky hry Sportka, tj. 10 sloupců, včetně uzavření sázky v číselné loterii Šance, nebo systémovou sázku od systému 8 do systému 15, včetně uzavření sázky v číselné loterii Šance. Výherní kvóta Bonusu je 5 % z celé výherní jistiny hry Sportka.
Při správném tipování:
a) šesti čísel, získává sázející výhru 1. pořadí (v případě splnění podmínek Bonusu ještě sázející získává Bonus),
TAKŽE POUZE JEDNO POSLEDNÍ ČÍSALO ŠANCE!!!

A pokud se vrátím k otázce předešlé ohledně vyplnění sázenky, tak tady je přesný text:
Na sázence musí sázející proškrtnutím příslušné kolonky označit, zda uzavírá sázku na středeční nebo nedělní slosování Sportky. Na sázence lze jednotlivé sloupce také tipovat náhodným tipem proškrtnutím příslušné kolonky označené písmenem N. Terminál po zavedení požadavku do systému vybere pro takto označené sloupce náhodnou kombinaci čísel. Na sázence lze uzavírat předplatné na nejbližší 2 až 12 slosování. Uzavírá-li sázející sázku na středeční slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro středeční slosování, uzavírá-li sázku na nedělní slosování Sportky, vztahuje se předplatné pouze pro nedělní slosování. Vklad za uzavřené předplatné je dán násobkem vkladu na jedno slosování a zvoleného počtu slosování. Počet slosování označí sázející proškrtnutím příslušné kolonky. Na sázence lze uzavírat systémovou sázku (systém). Při tipování formou systému vyplňuje sázející svým tipem pouze první sloupec sázenky, a to kombinací 7 až 15 čísel tak, že křížkem označí počet tipovaných čísel podle zvolené kombinace. Vklad pro systémovou sázku
je násobkem základního vkladu za jednu sázku a počtu tipovaných kombinací. Nechce-li sázející uzavřít sázku ve hře Šance, musí zaškrtnout kolonku
označenou Šance Ne.

Zdroj: web- nlb. sazka. cz/LoterieAHry/docDetail. aspx?nid=9776&docid=19036059&d octype=ART&did=9776

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Musí se podat celá vyplněná sázenka plus podaná šance.Jackpot vyhrává ten kdo uhádne všech 6 tažených čísel a poslední 2 čísla v šancí.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

janvrana

Zkuste se podívat na web sportka.org

Avatar uživatele
Registrovaný

mara14

Já si radši zahraju Eurojackpot, ten je lepší :)

Avatar uživatele
Registrovaný

jan1510

Doporučuji si projít web Lotto.info jsou tam informace o sázení.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1031
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 566
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 513
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.