Do omluvného listu do školy potřebujeme při každé absenci razítko od lékaře. Většina z nich s tím problém nemá, razítko dostanu u jakéhokoliv doktora. Kromě toho dětského. Lékařka mi odmítá dát razítko, přitom bez něj budu mít neomluvené hodiny. Co tím dělat?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5979 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na toto téma probíhala diskuse na jiném serveru. Zkuste si přečíst odpovědi týkající se stejného problému.
Zdroj: http://www.poradte.cz/skola/658-kdo-omlouva-absenci-ve-skole.html
| 0 Nominace Nahlásit |
mě to taky sandy pro dceru nechtěli u dětského lékaře potvrdit řekli mi že razítka nedávají že omluvenky píšou rodiče
|
0
před 5979 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Razítka se dávala za komančů-nyní nesmí škola toto vyžadovat!Rodič zodpovídá za docházku do školy,tudíž má jediný právo dítě omluvit-nejlépe,když dítě zůstane doma:telefonicky ho omluvit a poté stačí napsat omluvenku.Takže to znamená,že lékař razítko dát-nemusí!
|
0
před 5979 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

A´t ti napíše omluvenku sama,když je tak zásadová.
Ale pokud jsem četl ,lékař omluvenky pouze potvrzuje.
|
0
před 5978 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2023 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1597 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1142 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |