marťa382

Musí být na dotykový mobil jiná krycí fólie než na normální?

Mám dotykový mobil a zajímá mě, jestli si na něho musím pořídit speciální fólii a nebo stačí nějaká normální?
Doplňuji:
Mám Huawei Sonic 8650. Nevím, jestli tam musí být, ale chtěla jsem si ho chránit proti poškrábání.

Nejlepší odpověď
Hlada

Není potřeba speciální fólie.

Další odpovědi
Bedy

Záleží, co máte za mobil. Některé fólii vůbec nepotřebují, protože mají dobrý sklo (třeba gorilla glass).
Ale u některých mobilů je to dobrý a tam je dobré si ji koupit. Lepší jsou ty značkové.
Doplňuji:
Hmm, Huawei Sonic 8650… no sežeňte si někde radši originální fólii, některé neoriginální jsou k ničemu. Ale ty Screenshiled, tam bych obavy neměl, ty jsou solidní.

Funna

tenhle telefon nemá gorilla glass, takže doporučuji ochránit fólií…
http://ochranne-folie-pro-mobilni-telefony.heure­ka.cz/screenshi­eld-folie-na-displej-pro-huawei-sonic_5/

anonym

zadnou folii tam nedavejte pouze tim zhorsite ovladatelnost telefonu protoze narozdil od odporovych vyzaduji kapacitni displeje velmi vysokou citlivost na dotyk … kdyz tam date folii ten telefon dopadne priserne, nebudete schopna ani rolovat seznamy jak vam bude prst drhnout o tu prokletou folii 🙂 …