petinek10

Fólie na mobil

Nevíte, jak bych si mohla doma vyrobit ochrannou folii na displej telefonu?

Nejlepší odpověď
beer

Dnešní moderní mobily jež folii nepotřebují, jsou totiž dost odolné proti poškrábání displeje.
Pokud folii ale chceš, doporučuji ničím nenahrazovat a koupit folii originání. Ty náhražky většinou způsobují víze problémů, než je zdrávo. Počínaje lepidlem, přes bublinky, až k nemožnosti ovládání některých dotykových mobilů.
Zkušenost

Další odpovědi
štamgast

Nijak. Kup ji, až tak drahý to není.

Bedy

Doma určitě nevyrábět, jednoduše kupte novou (a pokud možno originál).
Pokud to máte u lepší telefon, který má třeba displej z Gorilla glass, tak tam ani fólie není potřeba.

♥♥♥

Být tebou nic nevyrábím a koupím si jí. Jestli chceš napiš mi do zpráv jaký mobil máš, protože znám hodně stránek, kdy si koupíš kryt na mobil a dostaneš folii zdarma. Protože hodně krytů na mobil jsou trochu vyvýšené a když mobil spadne na displej, tak kryt vše ochrání.. :)

Pajka.111

Hele, doporučím 3MK folii. Ta je kvalitní, žádná čína… https://www.mo­bilpouzdra.cz/3mk-tvrzena-premiova-skla. Budeš spokojená, maximálně. Mám ji a super. Mobil mi spadl milionkrát a super, žádná újma. Jinak rozhodně nic nevyráběj :D